| Teddy_6960 a întrebat:

Hey! URGENT:Am trei probleme si va dau si funda si vot daca imi raspundeti la amandoua corect:

1)Cum pot sa fac sa-mi pun videoclipuri pe telefon care sa-mi mearga.

2)Imi dati va roog un site de unde sa descarc jocuri care sa se vada bine pe tel cu tastatura querty

3)Va rog ziceti-mi cel putin 5 melodii faaaaaaine

Răspuns Câştigător
| BooBooRooZaa_3173 a răspuns:

1) Depinde ce tel ai, poate ca videoclipurile sunt avi si de aia nu merg. incearca mp4 sau 3gp... 2)http://ro.peperonity.com/go/sites/mview/g4m3loft site cu jocuri... 3) nu ma bag, nu stiu ce genuri de muz preferi

0 răspunsuri:
Întrebări recente