| Kitty77 a întrebat:

Va roog eu mult sa imi ziceti si mie un site sau un program de pe care pot downloada muzicaa sau videoclipuri. Eu am avut un program trilu (un cap de extraterestru, asa arata ), dar acum nu mai merge sa mai descarc de pe el...
Am vazut la o fata ca downloadeaza de pe youtube, dar nu e program... E o chestie la internet (apare o chestie mica pe moxila si apesi pea ea si iei melodia daca esti pe youtube...nu stiu cum sa explic.)

Va roog daca aveti un program sau un site in afara de fisierul meu ca de pe el nu pot sa iau decat 3 melodii, sa imi dati si mie.

1 răspuns:
| Buburuzzza a răspuns:

Bear share... Funda?