| ingerashpierduth a întrebat:

Hey voua va merge Barn Baddy pe hi5? Mie nu imi mai merge de o vreme cand intru pe el imi zice ceva cu sorry... iar cand in sfarsit pot intra nu pot face nimic ca imi da eroare. Ce sa fac sa mearga?

5 răspunsuri:
| OrochiFan a răspuns:

Nu nici mie dar eu dau pe refresh si mai e cand nimeresc sa mearga(tot cu erori) sau nu. eu am o problema si la airoport.

| PTROApetition a răspuns:

Da, si mie mi se intampla exact la fel!straight face
Hi5-ul are multe defecte! Pe langa chestia cu Barn Buddy-ul, mai si "strica" pozele care le incarci pe profilul tau. oh go on

| ionik09 a răspuns:

Si mi ela fel de vreo saptamanasad

| FreeLife a răspuns:

Hmmp... Am incercat si eu acum si imi da aceiasi eroare probabil e de la ei poate au o eroare la server... Try later tongue Have fun!

| cristina10 a răspuns:

Nici mie nu imi merge tot asa imi spune! probabil este de la eibig grin

pa-pa