| Ɗєℓυѕιση a întrebat:

Hey.
Vreau sa imi schimb poza de profil, care sa o aleg? :)
http://imgur.com/zuT0cYz

http://imgur.com/3rO1e0q

http://imgur.com/OxrJrtI

37 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Prima... e superba tipa,, as iesi la un suc cu ea, e superba!

| Ɗєℓυѕιση explică (pentru Drimmero):

O cheama Taylor Momsen. happy

| Drimmero a răspuns (pentru Ɗєℓυѕιση):

Frumoasa!

| Ɗєℓυѕιση explică (pentru Drimmero):

Stiu. happy
Are 23 de ani. Este actrita si cantareata happy.

| Drimmero a răspuns (pentru Ɗєℓυѕιση):

M-am interesat eu/

| Ɗєℓυѕιση explică (pentru Drimmero):

happy

| Drimmero a răspuns (pentru Ɗєℓυѕιση):

Rockeritele au un dar anume,, au o frumusete aparte! Unele ma atrag, chiar daca nu-s ascultator de rockereala.

| Ɗєℓυѕιση explică (pentru Drimmero):

Nu numai rockeritele, ci si rockerii! laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Ɗєℓυѕιση):

Aici iti dai tu cu parerea,, te las pe tine, eu imi dau cu parerea despre femei.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

E simpatica tipa,, dar nu e genul meu muzical ceea ce canta ea.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Îi adorabilă. Mie îmi place, sincer.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Mai e puțin tunare!

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Fie ca cel mai bun sa castige! Coyg!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Să îmi bag pla bulănoșilor! Doar o singură lovitură pe poartă și ați dat gol și în min 89! Ăsta e bulan din ăla infect. Să îmi bag pla!

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Bwhahahahahahahaha,,totul e bine cand se termina cu bine! Nu mai speram la vreun punct scos mai ales,, Arsenal era in genunchi si parea ca renunta definitiv la lupta, dar spiritul de lupta ne-a salvat inca o data! Chamberlain a castigat duelul decisiv acolo si i-a pus-o pe teasta lui Giroud, daca o rata de acolo... era gata meciul!
Una peste alta, primza repriza castigata de Arsenal la posesie si la faze create, iar United cu suturile pe poarta,, cat de anost a fost meciul, ma bucur ca am scapat fara infrangere. 1 punct tot e bine, fata de nimic/

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Ce spirit, că nu s-a văzut niciunde! Bulanul s-a văzut însă! Ce ați câștigat voi la faze create? În prima repriză doar o fază periculoasă ați avut! Degeaba ați avut posesie ați fost dominați în ambele reprize iar în a doua ați fost de-a dreptul copleșiți!

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Spiritul de la final a contat,, n-am vazut niciodata Arsenalul sa fie atat de slab si ma asteptam sa lupte cu onoare sub semnul Tunului!
Uite ca Giroud a venit de pe banca si a marcat cu o lovitura de cap la care am zis din start ca este peste poarta sau in bara,, dar uite ca s-a terminat 1-1. Nu ajuta pe nimeni acest egal,, mai degraba ne incurca pe noi in lupta pentru titlu, sa speram ca se impiedica cormoranii acum cu Soton, iar City si Chelsea sa faca macar egal.

| T0T a răspuns (pentru T0T):

E genul ăla de meciuri unde bulanul își spune cuvântul. Oricum la ce s-a văzut îți spun că nu veți câștiga titlul deși nici noi nu cred că mai putem. E un campionat pierdut. Dar în retur să vedem atunci poate nu vor mai fi atâtea absențe și să știi și tu că norocul nu vine întotdeauna, e ceva rar.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Să îți spun sincer la ce am văzut în prima repriză dădeați semne că vă puteți face faze și să marcați dar nu prea ați făcut-o dar un egal mi se părea totuși echitabil gândindu-mă la înfrângere. Dar după ce s-a întâmplat în a doua repriză...Păi e aproape o înfrângere.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

A fost un meci handicapat facut de Arsenal la comanda lui Wenger,, asta pur si simplu face maro in pantaloni cand da de Mourinho. Totul e bine cand se termina cu bine

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Mă da să știi că după minutul 80 deja mă gândeam la tine și la bucuria aia nespusă...Pentru mine chiar e o supărare care sper să treacă cât mai repede.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

The Arsenal!

| T0T a răspuns:

A doua.

| Mayhem666 a răspuns:

Toate sunt faine, imi place ultima mai mult.

| Clorox a răspuns:

N-o pune pe prima, eu o am pe Taylor, nu ma plagia ca te omor laughing

| Ɗєℓυѕιση explică (pentru Clorox):

Ok, ok. Ti-o dau tie pe Taylor. laughing
Eu raman cu Andy Biersack. happy

| Clorox a răspuns (pentru Ɗєℓυѕιση):

Asawinking

| Divy a răspuns:

Care te face să te simți mai fericităwinking

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Prima happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima este mai acceptabila!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima

| August99 a răspuns:

Ultima imi place

| Juviia a răspuns:

Prima.

| mbncf a răspuns:

Cât de horror ești laughing Ultima.

| Ɗєℓυѕιση explică (pentru mbncf):

Pfft, cine, euuu? laughing Merci de compliment. happy

| mbncf a răspuns (pentru Ɗєℓυѕιση):

Tu. Cu plăcere laughing