| samsung2550 a întrebat:

am si eu un cont pe facebook si cand vreau sa schimb poza de profil nu merge....aleg poza din pc si arata ca se incarca dupa ce s-a terminat de incarcat nu imi apare poza.Ce fac? dau fundita+vot

2 răspunsuri:
| Anonimul122 a răspuns:

Ma incearca sai dai la un prieten deal tau parola si email si ti o shimba el, sau daca vrei ti o schimb eu, nu-ti va griji nu gen de ( nu-ti mai dau contul) dn potriva daca vrei iti fac altul pe degeaba bafta id meu mihaiplacinta96 sau facebook https://www.facebook.com/residentevil99?ref=tn_tnmn bafta funda

| MaAjutiAMersii a răspuns:

Salut! Pozele care sunt compatibile cu Facebook-ul sunt cele cu format DSCN exemplu : DSCN5921

Sper ca te-am ajutat.