| ZoLd a întrebat:

Salut, as vrea sa-mi schimb freza, m-am cam plictisit de cea pe care o am acum... vreau si eu niste poze ceva
Poza cu tunsoarea me actuala: http://imgur.com/a/C2J0r

funda.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e ca iti sta foarte bine. Si eu sunt tuns tot cam asa, acum depinde de tine cum ti-l aranjezi si ce folosesti, mai depinde si de par. Eu folosesc ceara de par ( o pun pe parul ud ca sa fie mai moale si fixat dar tine putin cam 3-4 ore, sau pe parul uscat, tine toata ziua, dupa ce se usuca arata nautural si sta oricum l-as aranja eu) depinde si de marimea parului pentru produsul pe care il folosesti eu din luna in luna ma tund. Sincer in fiecare zi imi sta altfel, acum ca e si soare unele sufite mi se vad blonde din cauza soarelui desi eu am parul saten. Poti cauta o poza cu cv care sa ti placa si sa i arati frizerului, eu asa fac

| Ștefan_Ungureanu_1997 a răspuns:

Eu zic sa iti schimbi frizerul sa nu te mai tunda atat de stramb. Poti incerca la un hairstilist si iti creaza ala o tunsoare potrivita.

| ZoLd explică (pentru Ștefan_Ungureanu_1997):

De fapt, m-a tuns destul de drept dar nu m-am obosit eu sa il aranjez foarte bine http://imgur.com/a/MXng3

| ZoLd explică (pentru ZoLd):

Am cicatrici pe unde sunt scarile alea laughing