| Sweets a întrebat:

Heylove struck
Se poate in vreun fel sa vad ce anume(sau ce poze anume) a vizualizat cineva, eu m uit in fiecare saptamana pe hi5 la aceea cu "vezi vizitatori recenti" dar vreau sa aflu care posa anume a vizualizat...

e posibil?

multumesclove struck
fundita

Răspuns Câştigător
| karlikuicsddd a răspuns:

Nu se poate. doar daca ti-a lasat comment. Vizualizarile pe care ti le ofera HI5-ul sunt vizualizarile de profil. happy Bafta. Fundita?

2 răspunsuri:
| karlikuicsddd a răspuns:

Mersi >big grin

| madalicious a răspuns:

Nu. Nu este posibil, poti afla doar cine ti-a vizualizat profilul. Pozele nu iti arata de cine au fost vizualizate!