| 愛LeEu愛 a întrebat:

Vreau un program care aflu cine mi-a vizualizat facebook-ul!
funda

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu functioneaza nici unul pentru facebook.Nu a existat si nu exista un program care sa iti arate cine ti-a vizitat profilul.
Programele pe care le-ai vazut pe net si se lauda cu acest lucru sunt minciuni: lasand la o parte faptul ca iti acceseaza datele contului tau, ti se viruseaza si calculatorul si poti pierde si alte date sau parole.
Deci renunta la ideea de a afla cine iti viziteaza profilul, caci nu exista nici o posibilitate.
Bafta!