| Mentosanaaa a întrebat:

Heya dragilor! Inca o mica intrebare si sper ca ma puteti ajuta cu un raspunshappy. Vreau sa cumpar credite pe IMVU cu telefonul si trebuie sa-mi selectez tara care nu exista pe acea lista.Dedesubt scrie ceva cum ca ar trebui sa verific din nou.Nu stiu ce sa fac. Vreo parere?happy

Răspuns Câştigător
| andreearock2 a răspuns:

Pai cu siguranta o sa astepti mult si bine pentru ca puricosii astia de la imvu nu au nicio treaba cu Romania ci doar cu tarile vecine.Doare chiar foarte tare lolz laughing e o nedreptate crying trebuie sa sustina tara noastra si asta sper ca o va face in cel mai scurt timp pentru ca si eu doresc sa devin vip din moment ce joc imvu de 1 an XD sper ca te-am ajutat ^^ pupici big grin