| Anna2000white a întrebat:

Ieri, mi.am facut un cont pe Imvu si as vrea sa stiu cum pot sa imi cumpar un catel cu ajutorul caruia sa fac credite...Ma puteti ajuta? Multumesc frumos! :*

1 răspuns:
| HELBINSKI a răspuns:

Draga anna2000white.
Bine ai venit pe imvu. big grin Eu joc de 4 ani. Nu poti sa iti cumperi caine care sa faca credite, acest caine il primesti de la inceput, dar, nu stiu de ce nu s-a mai dat luna trecuta si luna asta. Ba chiar s-a scos definitiv si de la cei cu conturile mai vechi. Imi pare rau, dar nu e o mare pierdere, nu castigai decat 15-17 credite!