| MicutzaThaPapusha a întrebat:

Heyy! Am si eu un blog mic, asa de inceput, si as dori sa aflu parerea voastra despre el http://amalyamusiclife.blogspot.ro/.
Ce credeti, sa continui ceea ce am inceput?

9 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Parerea despre ce? Ai 3 posturi si cititorul habar n-are ce genuri asculti macar. De combinatia mov cu rosu pentru textul postului care contine mai mult de 50 de cuvinte... no comment.

| Emily04 a răspuns:

Blogul e foarte dragut. O idee superba. Ti-as spune ceva, sa mai lucrezi un pic la aspect. :) La culoarea scrisului, e prea tipatoare si nu se intelege ce scrie. In rest e foarte dragut.

Iti dau si blogul meu, sa imi spui o parere despre el, de curiozitate:

http://emigivessmiles.blogspot.ro/

| serenavand a răspuns (pentru Emily04):

Super blog

| MicutzaThaPapusha explică (pentru Emily04):

E superb blogul. Chiar blogul tau m-a inspirat sa imi fac si eu unul dupa ce l-am vazut sa am si eu un loc unde imi pot exprima opinia si gandurile si pentru asta iti multumesc. Tine-o tot asa. kiss

| Emily04 a răspuns (pentru MicutzaThaPapusha):

Aww. m-ai facut sa zambesc. multumesc :*

| Cristi599 a răspuns:

Muzica e viata mea eu as zice sa continui cu asa ceva mult timp

| MicutzaThaPapusha explică (pentru Cristi599):

Multumesc. Eu am facut acest blog sa exprim ceea ce simt. Ma bucur ca si altcineva impartaseste acelasi respect fata de muzica precum o fac eu. big grin