| Simi_6065 a întrebat:

Heyy, cine se uita pe Nickelodeon, care e serialul vostru preferathee hee?

Răspuns Câştigător
| SimonneBX a răspuns:

Cel mai mult imi place Casa Anubis. In fiecare zi astept sa se faca 17:20 sa vad episodul nou laughing dar ma uit si searawinking. Imi mai plac: Victorious, Frati Vitregi, Icarly si SPONGEBOBrolling on the floor

7 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

SpongeBob Square Pants FTW!

| Aditzu a răspuns:

Avatar the last airbender b-) cel mai marfa

| Andra_8863 a răspuns:

Nu,serialul meu preferat este hari potar, stapanul inelelor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serialul meu preferat de pe nickelodeon este Victorious...happyhappy

| mamarutza12 a răspuns:

Mie imi plac mai multe, ca de exemplu icarly, frati vitregi, un fabulous, dar dintre toate este unul care ma tine cu sufletul la gura in fiecare zi: THE HOUSE OF ANUBIS(ta-na-na-naaaaaaaa)

| CGDclau a răspuns:

Avatar...

| justme_8791 a răspuns:

Ma uit la icarly si victorious happy