| honeybunny13 a întrebat:

Buna as dori si eu sa-mi cumpar o pereche de blugi cu talie inalta va rog imagini fundita

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| faaalyoana a răspuns:

Eu nu mi as cump haine online. Bn fc exceptie niste adidasi, tenesi. etc.
Vrei sa ti cump niste blugi noi, ai putea sa ti cauti in magazinele dn orasul tau. In general nu se potrivesc marimile. Si nici modelul nu se vede prea bine aici p net.

| honeybunny13 explică (pentru faaalyoana):

Nu eu doar vroiam cateva modele ca oricum nu cumparam de pe net nu am incredere