| Bubuletsss a întrebat:

Heyy TPU! Vreau si eu niste porecle pentru o fata Daniela :d ...Multumesc anticipat! :*. Primul raspuns primeste funda! big grin

Răspuns Câştigător
| Dj14mally a răspuns:

Danuta,Daniela caramela,
Dani, Dudi budi, Ela(asa ii zic la o matusa de a meadar o citesc iela)Dolshic Bonic
Daniela (pui ce vrei o bate, se face, ce vrei)pe bella

13 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Mai stelistule, te cam bate limba romana laughing

| Rau1Alberto a răspuns:

Ceau,
Fa acest test: http://www.clopotel.ro/......otrivi-182 si alege ce ti se pare mai funny ^^

| yonycka16 a răspuns:

Daniellilo tongue

| MiSSyoUNow a răspuns:

Dany,danuta,danik,deny.fata mai are vreun nume? te ajut daca mai vrei! funda?

| Bubuletsss explică (pentru MiSSyoUNow):

O mai cheama Georgiana.

| MiSSyoUNow a răspuns (pentru Bubuletsss):

Geo,georgi,jojo,joa,gigi,geogicutza,ana,lady gaga, geox, lana si altele

| iionutuu a răspuns:

Pai tu exact ce vrei? diminutive sau porecle care sa nu aiba o treaba cu numele?big grin ceva dragut e Danutza.

| Bubuletsss explică:

Da mersi dar eu am spus sa imi dai si mie niste idei.

| Bubuletsss explică:

Nu este neaparat sa fie legat de nume.De exemplu eu unei fete care o cheama Andreea i-am pus porecla Bubu` love struck...big grin

| CataZuzu a răspuns:

Daniţi, Dăniuş (zic şi eu), Dani, Dădă, foarte multe;-)

| Di_Robitza_1991 a răspuns:

Mucigiai, Tutzi, Fify, Miss Piggy, Laura Balaura, Urecheata, Kitty, Bebelusha, Pitzipoanca

| kiddacustill a răspuns:

Si pe mine ma cheama daniela,si undeori ma striga dana, dida, didi si aniela

| skumpykdoll12 a răspuns:

Dany,Dizzu,Didi,Any,Ella,Elly,Danne,Danutzza,Dana,Danyella,Denn,Annye,Dedeeutza,Danyellutza,Anne,etc big grin Sper sa-ti placa... Funda?big grin