| Kosminutza12 a întrebat:

Heyy TPU! love struck Imi puteti da exemple de nume de utilizator cat mai dragute pe care le-as putea folosi la crearea unor conturi pe diferite pagini, jocuri etc. va rog?

Răspuns Câştigător
| mariuster a răspuns:

Asta tine de preferintele tale. Daca de exemplu iti plac pisicile poti sa pui un nume de genul: KittenLover. Uite un site unde poti gasi cateva nickname-uri: http://www.buzzle.com/articles/cool-online-names.html
Sper ca ti-am fost de folos.

| Kosminutza12 explică (pentru mariuster):

Multumesc, chiar mi-a fost de ajutor! :* Mai astept un raspuns - doua si apoi decid cui dau funda! happy

1 răspuns: