| Kosminutza12 a întrebat:

Heyy TPU! love struck Imi puteti spune niste nume potrivite pentru o samanca leac si o samanca zmeu de pe Metin2 RO, va rog mult? big grin ( separat, care sa se potriveasca cu puterea magica )
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| CristalHeart a răspuns:

Samanca leac:
-ToxicLove
-HealAngel
-ANGEL
-qSunShine

Dragon(zmeu):
-DeadLove
-XLittleBuff
- LadyBuff
- AngelBuff
-SexySamy4u
-ToxicLove
-RockMage

| Kosminutza12 explică (pentru CristalHeart):

Mi se par interesante. Mai astept sugestii! mi-ar placea ca la leac sa fie ceva gen ElectricRainbow, ceva despre fulgere si electricitate, iar la zmeu nu mi-ar placea nume cu "Buff"...

| pfai a răspuns:

Maori mi se pare un nume interesant

| PureLove19 a răspuns:

Leac:-EllectricLovee
-Electricbolll
-SexyThunder
...cam atat, acum :
zmeunerduffyGirll
-Pink
-SexyAngel
-ToxicAngell :*
Oricum, si eu joc mt 2 si am samanca, mmm... Dupa mine samancele ar trebui sa aiba nume provocatoare nu stiu ceva cu sexi sau... oricum cel mai potrivit nume pentru o samanca mi se pare PureLove :*.