| BiscuiteCuCiocolataa a întrebat:

Hi all! As vrea si eu niste idei cum sa imi redenumesc un album cu fotografii [pe hi5] in care sunt eu cu prieteni? FUNDA! tonguetongue

Răspuns Câştigător
| AnonymousMm a răspuns:

Mem0Ries love struck
My W0rld love struck
Me&Friends`-asta nu prea imi placebig grin
My Pe0ple love struck
Sper sa iti placahappy

6 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Mes amie

| ILied a răspuns:

"Prieteni de-o viata" e bun?

| Kokolina a răspuns:

Intrii pe albumul pe care vrei sa il redenumesti.In stanga ai mai multe optiuni pe diferite categorii.In categoria "Unelte" vei gasi si ortiunea "Gestionare fotografii". Apesi pe Gestionare fotografii iar in stanga va aparea numele albumului si optiunea "Editeaza albumul". Alegi acea optiune si acolo vei putea sa pui orice nume vrei tu albumului.

big grinhappy

| Dizzi a răspuns:

Pai. daca esti tu cu prietenii.
poti sa zici simplu.
pentru ei imi dau si viata:X

sau...

Sunt doar ai mei...

nu prea am ideiworried...

sper ca te-am ajutat:X

| dasda a răspuns:

Pai.eu mi-am numit albumul "Nebonii mei:X".Acum.nu stiu cum sa numesti albumul tau...Alege un nume care va reprezinta! baftawinking

| AndrutaVoicu0 a răspuns:

With my friends! love struck