| BiscuiteCuCiocolataa a întrebat:

Hey all! Cine imi da si mie niste nume faine de albume de fotografii in care sunt eu... adica vreau sa imi redenumesc un album cu poze numai cu mine si nu stiu cum. Si as vrea si niste idei da nu de alea banale cum ar fi doar eu sau ceva de genu.As vrea ceva mai interesant... Ms mult :* FUNDA!

Răspuns Câştigător
| EvaTramell a răspuns:

Buna! Poi poti sa iti pui : "Only me", "Deep memories ", "Sweety Girl love struck", "Sweet Pics with me " fundtisa kiss?

2 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

De prin lume adunate, doar eu, simply the best, best of (your name)

| ghibaflo a răspuns:

J`adore