| Rigbby a întrebat:

Salutare, acum cateva zile am uploadat cateva poze pe facebok de pe mobil si a intrat in albumul "de pe mobil". Stiti cumva daca as putea sa redenumesc albumul sau sa le mut in alt album? Dar eu as vrea sa redenumesc albumul daca se poate, mersi, dau funda daca pot redenumi albumul.

4 răspunsuri:
| هوراس a răspuns:

Poți să muți pozele în alt album, dar nu poți schimba numele albumului *experiență proprie*

| Rigbby explică (pentru هوراس):

Si cum le mut?

| هوراس a răspuns (pentru Rigbby):

Intră pe calculator, dai acolo la editare album și după cred că te descurci tu laughing

| Mariuss32 a răspuns:

Imi pare rau ca am intervenit, dar ai ales categoria gresita! Aici este "Jocuri PC/online", ce ai spus "dumneata" acolo nu e legat de nici un joc! Data viitoare uita-te de cel putin 2 ori la ce categorie iti pui intrebarea!