| anonim_4396 a întrebat:

Hi all! care sunteti din timisoara si aveti chef intr-o zi sa iesiti pe afara? as vrea sa-mi fac cat mai multi prieteni:*

Răspuns Câştigător
| dadaaaaa a răspuns:

Eu sunt. dar d langa tm...ghiroda.daca sti

pai chiar acum 15 min am fost al plimbarik in centru cu 2 prietene...

daca stiam erai bine venita cu noi

7 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Draga mea sunt multi.In partea de sus a paginii da clic pe "Comunitatea", ajungi la pagina cu clasamentul userilor( Rank) deasupra la "utilizatori suspendati " tasteaza Timisoara si iti vor aparea toti userii din Timisoara. Le poti trimite o cerere de prietenie.Succes si plimbare placuta! Eu sunt din Barlad, nu te pot insoti.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Daca intrebai prin august, mi-ar fi facut placere sa mergem la o plimbare pe malul raului Bega... happy

| topcat a răspuns:

Eu sunt din Timisoara. Dap ar fi interesanta o intalnire TPU, ne punem intrebari in real life hehe.

| stefytm a răspuns:

Si eu sunt din tm! daca chiar vrei mai putem vb cand ai timp liber numa da-mi un mesaj privat si iti dau id iar restul mai vedem cand

| SexyBarbieDoll a răspuns:

Si eu sunt din Timisoara

| valentynotm26 a răspuns:

Sal marga si eu sunt din timisoara si as vrea si eu sa ies la un suc la o plimbare prin parc si sa imi fac prieteni daca vrei sa vb uite id-ul meu valentyno.tm26 te pup pa

| valentynotm26 a răspuns:

Marga si eu sunt din timisoara si crede-ma as iesi in fiecare zi afar la o plimbare la un suc sa imi fac prieteni da n-am cu cine poate iesim noi doi daca vrei s ne cunoastem mai bine vb pe mes id-ul meu valentyno.tm26 te pup gurita