| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti acasa cand ploua afara si n-aveti chef sa iesiti?

11 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Problema e ce fac cand am chef sa ies, si nu am unde... Disper. Sunt satul si de plimbat aiurea cu masina.
Cand am chef de stat in casa, de obicei sunt pe net.

| SilentRain a răspuns:

Ascult muzică, vad un film, mai încerc o rețetă nou sau caut socializare

| Sofer a răspuns:

Ma urc în mașină și conduc dacă vreau sa ies și dacă e sa stau în casa, ma uit la un film, serial și muzica.

| GoldenZenith a răspuns:

Vegetez.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca-s singura? Citesc, ma uit la un film/serial.

| Curious2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand nu esti singura, ce faci?

| anonim_4396 explică (pentru Curious2):

Depinde cu cine sunt

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Citesc,mă uit la un film, gătesc, fac curăţenie, sport şi hâţa-hâţa.

| Reghqen a răspuns:

Dorm, ma uit la niște filme sau dacă nu ascult muzică și dansez rolling on the floor

| Curious2 a răspuns:

Imi largesc orionturile de cunoastere.
Descopar cat mai multe lucruri, pun cap la cap, incerc sa inteleg.

| InvatamProgramare a răspuns:

Daca nu vreau clasicele: somn, film, joc, Incerc sa invat ceva nou.