| Bubiko a întrebat:

Voi cate simsuri aveti? Cum se numesc? Eu am 5. The Sims 2, The Sims 2 Seasons, The Sims 2 Bon Voyage, The Sims 2 Pets( cel mai frumos) si The Sims 2 Family Fun Stuff.

11 răspunsuri:
| VisualBasicExpert a răspuns:

Eu am toate simsurile(aproape) am toate the sims 1 toate the sims 2 si the sims 2 nu am ambitions. dar toate sunt misto

| moddie a răspuns:

The Sims 1 :
The Sims: Livin' Large
The Sims: House Party
The Sims: Hot Date
The Sims: Vacation
The Sims: Unleashed
The Sims: Superstar
The Sims: Makin' Magic
The Sims 2 :
The Sims 2: University
The Sims 2: Nightlife
The Sims 2: Open for Busines
The Sims 2: Pets
The Sims 2: Seasons
The Sims 2: Bon Voyage
The Sims 2: FreeTime
The Sims 2: Apartment Life
The Sims 2: Castaway Stories
The Sims 2: Pet Stories
The Sims 3 :
The Sims 3: World Adventures
The Sims Online
The Sims: Bustin' Out
The Urbz: The Sims in the City
MySims
The Sims Stories
The Sims Life Stories
The Sims Pet Stories
The Sims Castaway Stories

| Nuetreabata1234567890 a răspuns (pentru moddie):

Imi poti da si mie codul de instalare pentru sims 1? puppy dog eyes3

| Samy48 a răspuns:

Eu am : sims 2 kitchen and bath; sims 2 pets; sims 2 ikea home stuff; sims2 celebretion stuff; the sims 2; sims teen style; sims 2 castaway; sims 2 apartament; sims 2 deluxe; sims hot date si sims 3 si sims 3 world adventures si acum astept sa apar sims 3 ambitions happy

| DroopyDroop a răspuns:

Eu am asa
The Sims 1 :

The Sims (Original)

The Sims: Livin' Large

The Sims: House Party

The Sims: Hot Date

The Sims: Vacation

The Sims: Unleashed

The Sims: Superstar

The Sims: Makin' Magic

The Sims 2:

The Sims 2 Seasons

The Sims 3:
The Sims 3 (Original)

The Sims 3 World Adventures

The Sims 3 Hot End Stuff

The Sims 3 Late Night ( Cel mai tare sims din legenda simsurilor)

| curiozitatea a răspuns:

De unde le aveti? eu nu ma pricep la instalarecrying...doamne ce rau imi pare

| camycamy a răspuns:

Eu am delux si ten stiley stuff

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am sims 2 pets, sims 2 bomvoyage, sims2 university, sims 2 superstar, sims 2 seasone, sims 2 nightlife

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am The Sims 2, The sims 2 Sesons, The Sims 2 Castaway, The Sims 2 Nightlife, Sims 8 in 1

| valentinamarinamary a răspuns:

Eu am The Sims Life Stories, si the Sims 3 ....as vrea sims season si castway dar nu stiu cum sa le iau!sad