| AlleD a întrebat:

Hi! Ce mai faceti? Vreau si eu sa va intreb daca aveti SAMSUNG CORBY si daca aveti probleme cu display-ul. Astept raspuns urgent! Multumesc anticipat! Pa pa!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am avut si eu Samsung Corbyhappy, si nu, nu am avut nici o problema cu el a fmers foarte bine.Si sincer, l-am si scapat de cateva ori, s-a zgariat putin ecranul, dar nu are nimic, merge foarte bine.Inceraca si tu sa ii scoti cartela, las-o putin si dupa bag o din nouhappy poate o sa isi revina vreun pic

4 răspunsuri:
| aia a răspuns:

Da am probleme imi face figuri uneori incepe sa scrie singur intelegi u si de craciun nu mai mergea deloc:-l e super enervant:-l

| aia a răspuns:

Yoanna803 eu i-am scos ci cartela i-am facut o gramada si nu a functionat dar am vazut ca daca il lasi o zi inchis isi revine...

| aia a răspuns:

Pai eu am telefonul roz

| AlleD explică:

Ina ceva: ce culori aveti?