| anonim_4396 a întrebat:

Hihappy m-am plictisitsad voi ce faceti in majoritatea timpului stand in fata pc-ului? adica ce va jucati ce jocuri misto si inteligente stiti dar sa fie facut cu cont personalhappy vreau sa-mi spuneti serios ce faceti atat timp lipit cu curu de scaun si cu ochi in pclaughing...:X fundita.

Răspuns Câştigător
| Ady05 a răspuns:

Pai ce fac...comunic cu fetishcane :d sau privesc vreun film :d

2 răspunsuri:
| airlove a răspuns:

Fa sport cind te plictisesti...nu o sa observi cum trece vremea, dar o sa observi schimbarile spre bine a corpului tau!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing) da! nu mai de asta am eu chief acumlaughing dupa o zi intreaga cu 6 ore de scoala, teste sunt tare obosita si din cauza asta nu mai am chief de nimic si ma plictisesc si nu mai de citit carti am chief eulaughing) da si tu ceva exeple de jocuri in legatura cu pc-ul:X