| Liniutzzaaaaaa a întrebat:

:X Sunt foarte Racita straight face si stau acasa [ deci fara scoala si majoritatea timpului singura]. Dar nu sunt indeajuns de racita sa zac in pat si m-am cam plictisit la TV si pe Mess nu sunt prea multi si afara nu pot sa ies angry, dar nici nu pot sa chem o prietena la mine ...Deci daca stiti ceva distractiv de facut spuneti-mi :X Fundita!

6 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Suna o colega.
Fa farse la telefonbig grin
Joaca`te pe y8.
Danseaza
Invata fiindca iti av fi greu sa le inveti pe toate cand incepi scoala...winking

| CristineDelaruss a răspuns:

Heii,
incearca arta palstica [desen, sa confectionezi ceva.etc], sau informeaza'te despre vedete pe net, incearca un look nou [makeupuri, tutoriale pentru par, ungii etc.], cam atat. Sper sa-ti fie de ajutor.
Pa, pa :*

| ஐAdeஐ a răspuns:

Si eu is racita si acasa si exact la fel ca tinesad
eu ma joc majoritatea timpului pe hi5
dar poti sa faci si poze si sa le editezi(mie imi plc cand ma plicty)
si ce iti mai plc tie
Sper ca te-am putut ajuta
Distractie placuta! si eu is racita si INSANATOSIRE GRABNICA!

| FuckOnCocaine a răspuns:

Citeste o carte, desi, ma-ndoiesc c-o sa ti se para distractiv.
take care. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sune colegi/colege si vb cu ele la tel sa daca nu poti vb mult cu ei/ele zile sa-ti dea temele si sa tile faci ca sa nu te mai plict