| MrFlorin12 a întrebat:

HI TPU! Am o problema marisoarabig grin! Am mouse cu cablu usb si cand il pun la laptop nu imi merge deloc mouse-u...imi puteti spune de ce? si cum sa fac sa mearga? msss! fundalove struck

Răspuns Câştigător
| DoRu a răspuns:

Start-->Control Panel-->Add Hardware-->Next-->Yes, I have already connected the hardware-->Next si daca vezi ceva cu galben dai click pe ala dupa-aia Next si o sa-ti apara sa faci o instalare. Instalarea este una simpla. Succes si numai bine!

2 răspunsuri:
| Alex_2466 a răspuns:

Poate fi din pricina Windowsului si daca e de la Windows trebuie sa-l reinstalezi si apoi o sa-ti mearga happy

| Effy12 a răspuns:

E special pentru laptop?