| Dudah a întrebat:

Hi, TPU!

Like my forum?
http://angelordevil.forumulmeu.com/

Vreau păreri și propuneri în legătură cu tot ce tine de forum.

Funda celui care îmi da o propunere frumoasa despre:
1.aspect
2.cum sa strâng mai multi membrii
3. ceva care ar mai reînvia forumul

Sunteți liberi sa va înregistrați! Chiar va rog frumos!
O mica familie, ce speram ca se va marii.
Va așteptam!

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Buna!
Pai pentru inceput,pe langa negrul ala,ai putea pune un mov,sau o culoare care merge si care-ti place.
La fiecare categorie,in loc de aceeasi poza (cea cu trandafirul),poti pune de exemplu o poza care sa caracterizeze categoria respectiva,cum ar fi la Seriale sa pui o camera video veche si un film,la Scoala pui un pix si-un caiet, la H20, Bleach si astea poti pune poza cu personajele respective.

Pune un playlist cu muzica preferata. Fa reclama chatului pe care l-ai pus,ca sa fie mereu lume pe el,si asa faci si multi vizitatori forumului.

Inventeaza niste teste referitoare la intrebarea principala : 'Angel or Devil?' si sub Angel pui o poza cu un inger daca poti, iar sub Devil, un drac.hee hee

Fa o sectiune speciala pentru parerile si impresiile vizitatorilor de pe forum si o sectiune cu propunerile pentru acesta. Bafta si numai bine!

1 răspuns:
| asy25 a răspuns:

1.un pic cam negu tot da e fain
2.da si tu la toti din lista ta de mess si mai pune pe site-uri forumul
3.mai adauga niste culori sau mai pune putin alb big grin

funda? plizzz