| Aditzaaaa a întrebat:

Hi TPU! mai am o intrebare legata de Facebook, cum pot muta niste poze dintr-un album in altulthinking si cum denumi un album ca am ous un nume gresit[de fapt am pus o litere din greseala si acum nu se intelehe]? Funditssawinking

1 răspuns:
| smileforme_3045 a răspuns:

Intra la Vezi fotografii->Editare informatii album(in stanga jos scrie)->poti schimba numele(iti apare o fereastra noua)->Editeaza fotografii->Muta la(scrie sub poza respectiva), sper ca te-am ajutathappy