| Decebalul a întrebat:

Cum pot muta niste poze dintr-un album intr-altul pe Facebook?

Răspuns Câştigător
| CreeperHelp a răspuns:

Intri in albumul cu poza pe care vrei sa o muti, sus in coltul din dreapta va fi un creion, dai click pe acel creion si iti va aparea mai multe optiuni preintre care aceea de a muta fotografia in alt album.

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Nu poti face asta, va trebui sa le stergi si sa le uploadezi din nou in albumul dorit. (Like-urile si comentariile de la pozele pe care le stergi, nu vor ramane.)