| Day19 a întrebat:

Hi TPU! Sunt intr-o mare incurcatura! Maine ma vad cu prietena foarte buna... Pare minunat, nu? Este minunat, e o mare problema! Nu stiu ce putem face! N-am nici o idee! Sper sa ma puteti ajuta, dadandu-mi cateva idei! Merci mult***

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plimbaţi-vă, jucaţi-vă, dansaţi, desenaţi, jucaţivă nişte jocuri pentru 2 persoane ( Monopoly, spre exemplu ), faceţi karaoke, faceţi o mică petrecere, uitaţi-vă la un film, povestiţi.
Sunt multe alte activităţi, trebuie doar să aveţi inspiraţie!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mare incurcatura. Oare cum o sa treci peste asa o incurcatura.

| piTiCcu a răspuns:

Va plimbati cu rolele prin, parc jucati volei, vorbiti despre o emisiune, film etc.

| MissVamp a răspuns:

Cine? Theo? Cum poti, cum poti?
Si nu mai copia,, merci-ul'' ala de la ea, zii si tu pe romanseste,, mersi''.
laughing

| AanoniM17 a răspuns:

Asta nu e o problema...intrab-o ce ar vrea sa faca unde ar vrea sa mearga si daca nu e hotarata nici ea spune-i tu locurile unde ati putea merge sa aleaga ea