| Ionela_1027 a întrebat:

Azi imi voi chema la mine acasa prietena mea... thinking
si nu am nici o idee despre ce putem face! thinking
Idei pliz!
Merci mult! love struck

2 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

-Uitati-va prin reviste, comentati tinute, etc.
-Povestiti-va una alteia intamplari din vacanta, planurile voastre...
-Iesiti pe afara, jucati volei,baschet s.a.m.d.
-Uitati-va la un film interesant pe net.
-Faceti-va un id nou si adaugati in lista un coleg si bateti-va joc de el...laughing
-Daca tot stati acasa la tine,puteti sa faceti un desert usor:clatite,budinca,etc.
-Uitati-va pe facebookul unui coleg, sau a mai multor colegi, lasati com-uri...
-Cititi impreuna o carte sau chiar va puteti incepe propriul vostru roman(si eu cu prietenele mele facem asta, e distractiv, sa veniti aman2 cu idei)...
Si cam astea imi vin acum in minte...Sunt sigura ca o sa gasiti voi ceva amuzant...Bye bye!

| LoTk a răspuns:

Daca nu ai idee despre ce puteti face atunci de ce o mai chemi la tine?