| Fetitsa123 a întrebat:

Hi TPU! voi ce faceti cand sunteti obositi si plictisiti?

14 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Stau pe fb, ma uit la un serial, citesc o carte, ma duc sa alerg happy

| AleDia a răspuns:

Eu cand sunt plictisita ma joc pe calculator,ma uit la filme,incerc sa invat niste trucuri/magii, citesc ceva ce ma intereseaza precum (stiu si eu misterele lumii, fenome paranormale in Romania, bine daca nu es interesat de din astea o sa te plictisesti), daca chiar nu am ce sa fac si mi-e lene ma intind pe pat si ascult muzica de pe telefon, chier de curand ma plictiseam si am scris un scenariu de film ca nu aveam ce sa fac asa ca am incercat ceva nou si daca esti obosit culcate

| Archdaemon a răspuns:

Nu stiu cati ani ai si e o prostie sa te plictisesti de tanar ai atatea lucruri de facut...cand sunt obosit dorm

| daassh a răspuns:

Dorm(cand sunt obosit), iar plictisit nu prea sunt pentru ca tot timpul sunt intr-o continua miscare.

Răspuns utilizator avertizat
| Dudyy a răspuns:

Rulez un Joint sau ies cu prietenii in oras.

| Alynn98 a răspuns:

Raspund la intrebari

Răspuns utilizator avertizat
| XtiGrEx3S a răspuns:

Te cheama Evelina cumva laughing?

| andrey333 a răspuns:

Pai ma joc pe calculator, stau pe mess facebook TPU etc, ies afara cu prietenii, merg sa ma plimb etc.

| catalin011 a răspuns:

Dorm

| NoiNoiNoi a răspuns:

Stau pe calculator sau joc carti, invit o prietena la mine, ma uit la filme...In cel mai rau caz fac teme.

| Bisqrem a răspuns:

Cand sunt obosita : Satu in pat, sau dorm. Cand sunt plictisita : Ascult muzica, stau pe mess, fb, etc. Citesc o carte, caut muzica, raspund la intrebari, ma joc "http://web1.ourworld.com/ow/members/?env=home". Mai multe :d

| bestforever a răspuns:

Eu stau pe fb... pe TPU sau caut tot fekuk de lucruri pe net