| GoldEvil3 a întrebat:

Hi TPU! happy Vreau sa imi fac un alt cont pe facebook, pentru ca am probleme cu cel pe care il am acum. Asa ca, ma puteti ajuta va rog frumos cu niste nume? De mentionat ca ma cheama Jeni Maria. Daca ati putea unele din raspunsuri sa includa si numele Maya. Nu toate, doar unelehee hee Va multumesc mult. Funda puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Skay22 a răspuns:

1.Maya Love. ( Doamnee, numai nume de cocalar stiu si eu smug laughing )
2. Pune chiar numele tau sau o porecla. Asa e cel mai bine. Te pup :*

4 răspunsuri:
| FaraIdeiDeNume a răspuns:

Jenny Maria, Jenny Marie, Maria Maya, Jenny Maya.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sti cum te cheama? Ce vrei de la noi?

| jorje92 a răspuns:

Poti sa iti stergi contul si sa il faci din nou

| Alina_Bălan_2000 a răspuns:

Cel mai bine, numele tau, nu degeaba il ai!