| CookieDiamond a întrebat:

Hi. happy vreau sa imi fac suvite!:]' sunt bruneta. si nu stiu ce culoare ^^=]]

Răspuns Câştigător
| LiaGore a răspuns:

Verzi si albastre:X:X:X:X

11 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Mov, violet, albastre, roz inchis, blond inchis, castanii, satene, rosii, bleu (un albastru foarte deschis).

| Doddel a răspuns:

Blonde.

| Beatrice a răspuns:

Blonde, albastre deschis sau verzi love struck :]

| andreeap a răspuns:

Albastrehappy

| Ramonish a răspuns:

Buna!
Daca esti bruneta ti-ar sta foarte bine cu suvite roscate.

| FunkyLicious a răspuns:

Kteva roz :] x

| QueenOfLeon a răspuns:

Verziiii happy

| MissWow234 a răspuns:

Ai putea incerca roscate, sau blonde, dar sincera sa fiu daca as fi in locul tau nu mi-as face suvite ci doar mi-as lua un nuantator mai spre roscat sau ceva de genul, pentru ca nu poti sti sigur cum o sa iti stea cu suvite

| Iuliaaa_5786 a răspuns:

Mai intai decoloreaza-le cu un decolorant bun, apoi fa-le roz sau roscate. O sa vina super ^^.

| Alexyz_6552 a răspuns:

Fa-ti un saten sau un castaniu ca sa nu para prea trasnit.de ex de la brunet la blond sau alte combinatii...si eu a avut asa si imi statea foarte bine fundabatting eyelashes?

| Simona_3082 a răspuns:

Ar merge rosi sai albastre. Daca alegi acum (rosu)inseamna ca esti genul de persoana care ii place culoarea rosu si care exprima dragostea. Daca alegi roz, inseamna ca esti o persoana distrata care prefera culori vii ca natura.