| Aliciunex3 a întrebat:

Hm, da deci am o problema.
Mi-am facut cont de Tumblr thinking
Si as vrea sa imi schimb background dar nu cu poza din pc, ci cu cod. Cum fac :

Răspuns Câştigător
| noptidevara a răspuns:

Uite aici un site pe care gasesti o multime de teme (da, sunt cu cod) Tot ce trebuie sa faci este sa apesi pe butonul CUSTOMIZE apoi EDIT HTML si acolo in spatiul liber pui codul temei preferate. De asemenea tot acolo, la sfarsitul codului temei poti sa pui codul cursor-ului daca vrei sa il personalizezi sau cordulplaylist-ului. :)
Tot pe acest site gasesti si modele pentru cursor sau pentru playlist.

http://www.totallylayouts.com/

Sper ca te-am ajutat.
Funda? :D