| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Mi-am facut cont pe tumblr si am nevoie de ajutor.
In primul rand as vrea sa stiu cum sa imi schimb poza de "profil" de la blog.( http://aliens1003.tumblr.com ) as dori sa pun alta in locul celei cu Selena.
In al doilea rand as vrea sa gasesc niste bloguri frumoase sa dau "Follow".
Funda!

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Reader&writer. Sa mori tu?

| Lory_Lory_1993 a răspuns:

Hmm, dai la "customize", apoi te duci la al treilea chenar (in jos) si scrie "Sidebar", dai click pe upload si iti incarci o poza! Daca ceva iti este neclar da-mi mesaj big grin