| pintexim a întrebat:

Http://dan-blog.ro/......-messenger am gasit site-ul asta dar dau clik pe acel link iar apoi unde trebuie sa intru ca sa imi dea pagina acea unde trebuie sa scriu numele s.a.m.d

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce iti apare tie? Cumva iti apare numele tau in stanga sus? la HI, numele tau! Daca iti apare numele tau sus inseamna ca nu mai este nevoie de recuperarea parolei pentru ca o ai salvata in browser.(trebuie sa stiu ce browser folosesti) Daca NU ->>>
Da click in dreapta sus la -> Password Helper si urmeaza pasii de acolo.

| Ida_Elena_1960 a răspuns:

Multumesc sper sa mearga.