| mmary a răspuns:

Eu am fost cu raspunsul anonim scuze.cred ca am gresit ca nu voiam sa apara asa...ca sa nu intelegeti ca nu imi asum ce zic.happyera un sfat nimic mai multhappy

3 răspunsuri:
| Deiiiiia a răspuns:

Buna kiss
Frumos blog love struck! happy. este al tau?happy
Adoram desenele alea :X cand eram mai mica.kiss day dreaming.happy.

| AndreeaCdr a răspuns:

Boona!
Asa, si care-i intrebarea?
Cred ca vreisa faci publicitate acestui site, nu?
Si cred ca esti si proprietarul.
Dar aici, pe TPU, se posteaza numai intrebari.
Si cred ca asta nu este o intrebare.
Deci,...
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ðřξξά nu vad nimic rau in ce a facut...el ne-a pus numeroase intrebari despre deesnele din copilaria noastra aducand amintiri frumoase zi zambete pe buze. dupa parerile noastre el a facut acest site.asa ca il consider un lucru foarte frumos. dand click aici imi trece copilaria prin fata ochilor.acum ca este realizat acest site.el l-a prezentat tot pentru noi.dar vad ca unii nu stiu sa aprecieze.straight face pacat. oricum foarte frumos site-ul cum am zishappy