| DEBrown a răspuns:

Deci in primul rand vreau sa iti multumesc pentru acest blog. La noapte stau sa ma uit la Povestiri din cripta laughing Pai ai putea pune si tu Familia Addams, Familia Flinstone, Willy Fog (ocolul pamantului), Jim Button (dar nu stiu daca il gasesti, dar chiar mi l-as dori), Lumea lui Bobby (iar e tare), Odisea Virtuala, Pinocchio, Salvatorii, Capitanul Tsubassa (anime de pe animax, imi placea mult), Wunchpunch (iar foarte tare si asta). Bafta in continuare!

| DEBrown a răspuns:

Omg, ce raspunsuri. Sa nu bagi desene de pe DisneyChannel ca strici site-ul asa. Baga tot de genul asta cum ar fi ce ti-am zis eu si ceea ce a zis ale e foarte bine.

| DEBrown a răspuns:

De acord cu tine ale.

| AlexandraaIoana a răspuns:

Jim button, cainii detectivi, pisoiul eek, lumea lui bobby, caine rau, familia Flinston, printesa Sissi, Capsunica, W.I.T.C.H, Dexter lab`, Titanii, cei 4 fantastici, Tutensteinbatting eyelashes
multumim pentru. blog! >big grin

| AlexandraaIoana a răspuns:

In nici un caz! fara desene actuale (cele de pe disney)! Desenele de pe fox kids erau de un miliard de ori mai frumoase decat cele de acum!

| girl99as_7693 a răspuns:

Mai multe desene de pe Disnep Channel

| Xpert a răspuns:

La mare cautare sunt desenele de pe dysney channel!
apreciez munca ta si imi place siteul! bravo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Galactik footballlaughing

| lollix13 a răspuns:

Casa foster...si ben 10