| cr4zymutu a întrebat:

Care este desenul tau preferat si ce lipseste de aici : http://desene-vechi.blogspot.com/?

7 răspunsuri:
| XxSweetDreamxX a răspuns:

Spioanele imi placeau si inca imi mai plac, iar de aici lipseste,, Denis pericol public''

| adutzadragutza a răspuns:

Spioanele, Edd Ed si Edy, Copii de la 402

| Deyutza a răspuns:

Ai uitat Tom and Jerry; erau desenele mele favorite, si inca sunthee hee

| shadovv a răspuns:

Cu siguranta Dcau si anume:
Batman - The animated series
Superman - The animated series
Batman Beyond
Justice league
Justice league unlimited

| pick1990 a răspuns:

VIATA CU LOUIE (am toata colectia in pc si acumlaughing)
Copii de la 402
Courage caine fricos(genial - m-am speriat cand eram mica, la un episod cu o fantomalaughing)
Tom si Jerry(detin in pc)
In memoria desenului meu preferat :
-Louie, da-mi un T!
-ttttt!
-Louie, am spus sa-mi dai un T!
-TTTT!
laughing

| CristineDelaruss a răspuns:

Copii de la 402, curaj caine fricos.

| ColorfullKiiid a răspuns:

"Curaj caine fricos"
"Copiii de la 402"
"Viata lui Louis"
"Ed, Edd si Eddy"(chiar daca se difuzeaza si acum, raman in memoria mea ca fiind acele desene caraghioase la care ma uitam cand nu mergeam la gradinita) laughing