| AcidCuSange a întrebat:

Http://i.imgur.com/ZMdes.png

Special pentr. Creatker! Asculta si ia aminte! Apropo, va place?

9 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

>Creatker

kk lol, mai am de facut la ea.
Nici nu m-am obosit cu povestea, cand aveam timp liber, desenam abia un cadru, doua...in rest ma jucam sau faceam alte chestii.

...chestii...

| pwp a răspuns:

Chiar foarte tarerolling on the floor
inveti repede de la cretaker love struck

| Sconcsiş a răspuns:

Vezi ca e Cretaker nu Creatker happy

| AcidCuSange explică:

Sorry, din greseala.

| Pisicuța a răspuns:

Ai scris gresit numele lui Cretaker si fana deja intervine laughing

| EllyFMS a răspuns:

E dragutalaughing

Da` nu-l mai stresati, ca nu mai vedem partea a 6a nici in 2020laughing

| Mitsa a răspuns:

@EllyAkaZoZolee: daca nici in 2020 nu apare, priveste partea buna!--> in 2020 se va reface Titanicul, varianta moderna love struck [95% va fi acelasi]

Răspuns utilizator avertizat
| IloveCretakerIsDeadTemporarily a răspuns:

Se scrie cretaker te rog nu-i poci numele