| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.dezvaluiri.ro/......remur.html ce parere aveti?:-s
pe mine ma sperie.:-

4 răspunsuri:
| mika a răspuns:

Pe mine nu, stai linistita!

| Bianca_4346 a răspuns:

Acum 2 zile am citit un articol in cancan parca...sau libertatea in care se spunea ca intre 23 si 24 septembrie va fi un ditamai cutremuru. s-a zguduit azi pamantu si eu nu am aflat?! pura tampenielaughing)nu mai credeti orice.internetul e plin de idioteniilaughing

| Ecou a răspuns:

Ce te sperie? fiecare moare cand ii este scris! asa ca daca mori asta e...happy

| bianca a răspuns:

Numai dumnezeu stie cand vor fi dezastre nu noiwinking