| onfire93 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=AO2WrIrEzL4&feature=relat ed
Oare visele devin realiate?

3 răspunsuri:
| LoryM22 a răspuns:

E super tare melodia, este posibil insa trebuie sa muncesti ca sa ai, multi apeleaza la hotie, pile dar sunt varza nu stiu nimic parca ar fi roboti, cred ca intr-o alta tara ai avea sanse aici in Romanica visele sunt spulberate.

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Visele nu, visurile da.

| Clauditza a răspuns:

Eram sigura ca este melodia asta da oricum multe vise au devenit realitate acum singurul vis e sa o conving pe mama sa ma lase in club la concertul lui Spike dar nu stiu daca va deveni realitate.