| Antonia90 a întrebat:

I-am trimis cuiva cerere de prietenie pe facebook si m-a abonat la actualizarile lui si acum nu mai reusesc sa ma dezabonez, pentru ca nu-mi apare casuta de "Abonat" straight face.
Cum fac sa ma dezabonez?

6 răspunsuri:
| cammm a răspuns:

Unde scrie abonat pui sageata de la mouse si o sa apara ceva cu "dezaboneaza-te" si dai click! Cu placere happy

| Antonia90 explică (pentru cammm):

Nu imi apare nicaieri casuta de "Abonat", am precizat si in intrebare.

| cammm a răspuns (pentru Antonia90):

Da,am vazut dupa... incearca sa stergi cererea de prietenie si vezi daca apare casuta happy

| Antonia90 explică (pentru cammm):

Am sters cererea ce prietenie, tot ce imi apare cand intru pe profilul lui e "Adauga prieten", "Mesaj" si o sageata cu "Ciupeste" si "Report/Block". sad

| Answer17 a răspuns:

Intra din nou pe pagina lui acolo unde scrie "prieten" sau ceva de genul pune click-ul pe "prieten" si iti va aparea lista aia lunga in jos iar acolo dai dezabonare.

| Antonia90 explică (pentru Answer17):

Nu mi-a dat inca accept si am si sters cererea de prietenie, acum tot de imi apare cand intru pe profilul lui e "Adauga prieten", "Mesaj" si o sageata cu "Ciupeste" si "Report/Block". Atat. Ce sa fac?broken heart