| LaFleurBelle a întrebat:

Heeeei! am si eu o intrebare, de ce cand dau o cerere de prietenie pe facebook la unele persoane imi apare ca m-am abonat?

3 răspunsuri:
| Damii a răspuns:

Buna! Inseamna ca poti urmari actualizarile persoanei respective.

| Mădă0611 a răspuns:

Ca nu ti-a dat accept, inca. O sa dispara dupa.

| NoShit a răspuns:

Inseamna ca persoana respectiva are prea multi prieteni si nu o poti adauga ca prieten de aceea te abonezi la ea si-ti apar toate update-urile ei. E aproape cam acelasi lucru, doar ca nu-ti apare in lista de prieteni. Bafta! happy