| truecolor12 a întrebat:

I-am zis unui coleg de clasa ca il plac? a zis sa fim prieteni desi la scoala imi da 1000 de motive sa cred ca ma place, iar cand l-am intrebst daca vrea sa ma pupe asarit si ma sarutat.Ce sa fac? Acum ne comportam ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat

2 răspunsuri:
| Rebecca123 a răspuns:

Pai inseamna ca ii place de tine logic..insa poate este genul mai timid si nu vrea sa isi arate sentimentele fata de mai multi oameni. vorbeste cu el fata in fata si vezi daca vrea sa fie cu tine.

| Cristina_Stefan_1980 a răspuns:

Hm! Spune-i ca trebuie sa vorbiti si sa clarificati anumite lucruri si cu toate astea nu trebuie sa il iei prea tare. Ia-o mai pe ocolite si spune-i ca ceea ce s-a intamplat ar putea avea o logica, un raspuns si ca lucrurile nu trebuie sa ramana asa. Succes!