| missdeea28 a întrebat:

Am un coleg la scoala care ma place!
eop nu-l plac da nu stiu cum sa-i spun ca sa nu se supere p mine ca am fost prieteni din clasa |

4 răspunsuri:
| Frogie a răspuns:

Da-i de inteles! Dar foarte subtil, tocmai pentru a nu se supara pe tine! Incearca sa faci cumva sa se ajunga la urechile lui ca tu ai prieten sau placi pe cineva( nu pe el )! ti-as spune sa vorbesti cu el si sa-i spui in fata, dar probabil o sa se simta prost... :-

| georgesur a răspuns:

...si sfatul lui "anjelique" este bun dar al lui "lucian99" este mai usor de aplicat! Pentru asta poate fi suficient sa-i arati cam cum scrii tulaughing Sper sa nu te superi "p mine"

| lucian99 a răspuns:

Incearca sa faci ca el sa iti spuna ca nu te place,
asa va fi mai usor.
Numai Bine, Lucian!

| lucian99 a răspuns:

Deci dai fundita?