| madaEu a întrebat:

Iata inca o intrebare adresata persoanelor cu imaginatie

Daca vat putea indeplini 3 dorinte(ori cat de imposibile ca la un duh magic din povesti) care ar fi acelea

7 răspunsuri:
| Mary24 a răspuns:

Primalaughing) sa imi implineasca toate dorintelesmug a 2-a sa fie familia sanatoasa si 3 cand vi fi mare sa ajung undevalaughing

| MâţulMov a răspuns:

1. Lumea sa traiasca in armonie si pace (n-am spus ca vreau sa nu mai vad faze amuzante pe strada, am spus doar sa nu se mai certe lumea laughing )
2. Sa pot sa fac tot ce mi-as dori pentru. 5 min.
3. Sa fiu bun la sport, muzica (sau, daca nu ti se pare prea creativa, mai am o idee: sa reusesc sa trec de nivelul 5 la Mario, adica de Boss)
Au fost destul de creative?

| timioros a răspuns:

! pace in lume 2. familea mea sa fie sanatoasa 3.sa mi se indeplineasca visul

| BuFurnica a răspuns:

O multime mare de baaani -clar imi pot cumpara tot ce doresc, un baiat perfect si potrivit cu familia super draguta si frumoasa care sa ma pretuiasca enorm si numai note de 10 smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fiu sanatos, sa am un loc de munca si sa traiesc alaturi de cineva cu care sa ma inteleg, sa existe armonie.Numai bine.

| 1123152525 a răspuns:

1-Inca 10000 de dorinte.
2-Sa devin vedeta
3-Sa locuiesc in america
4-Sanatate
5-O familie frumoasa
6-O casa frumoasa
7-Copii sanatosi(copii mei)
8-Multi bani
9-Multe haine
10-Sa ramai cu mine duhule ca sa poti sa mi-le indeplinesti si pe restul laughing

| Rox08 a răspuns:

Parintii mei sa fie sanatosi si daca se poate sa traiasca vesnic...
ca persoana iubita sa fie alaturi de mine for ever.
cred ca restul ar venii de la sine...