| MagikTrouBless a întrebat:

Daca ar fi sa ti se poata indeplini 3 dorinte, care ar fi acelea? (fie ele si imposibile)

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| ValyMha a răspuns:

1 sa traiesc vesnic alaturi de persoana iubita
2 sa nu imi lipseasca nk i viata
3 sa am o viata palpitanta

| Shatteredx a răspuns:

1. Sa devin psiholog
2. Sa gasesc o persoana care sa ma placa asa ciudat cum sunt.
3. Sa reusesc sa schimb lumea (sau cateva persoane macar, care le randul lor vor schimba alte persoane s.a.m.d)

| MagikTrouBless explică:

Eu 1. sa fiu mentalist, 2.sa am iubit pe Superman si 3. sa am un medalion care imi indeplineste orice dorinta laughingrolling on the floorce mai putere neliminatalaughing

| MagikTrouBless explică:

Mdalaughing.daca nu-ti convine nu mai raspunde frate ca nu e intrebare directa pentru tinewinking

| petronya a răspuns:

1. sa pot sa opresc timpul si sa fac ce vreau eu pentru cateva zile; 2.sa fac ca prietenii sa ma inteleaga; 3.sa am puteri nelimitate