| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a întrebat:

Idei pentru adevar sau provocare jucat pe mess, funda

Răspuns Câştigător
| Kiko a răspuns:

La provocare : 1. sa pui ceva jenant sau ma rog ce zice cel care provoaca la status ( fara"a fost o provocare " in paranteza.

2. Sa iti copieze o conversatie cu un anumit baiat sau fata.

3. Sa isi puna imaginea pe care eu dai tu

fundita?

3 răspunsuri:
| catalin4u a răspuns:

Provocare : baga webul in gura si sa fie pornit... funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i buzz lu` x si nu-i raspunde daca te intreaba ceva, trimite mass la toata lista: caut sot gospodar, cu parul` alb in cap, intre 1, 50-1, 55, daca se poate, cu carja, care sa stea la tv, sa fie om intelgent. Aaaa, si sa nu uit: sa n-aiba mostenitor.